EDBAK POK91 Stand for 49" outdoor, Black | EDBAK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 1887.00 mm |
| Gross weight | 65.00 kg |
| Gross width (mm) | 745.00 mm |
| Net weight | 60.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak pok91 stand for 49, pok91, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

