EDBAK | Projector Ceiling mount | PMV300 | Horizontal adjustment | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: PMV300
- Saadavus: 4
-
162€
EDBAK | Projector Ceiling mount | PMV300 | Horizontal adjustment | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Horizontal adjustment |
| Gross depth (mm) | 99.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 156 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote nimetus | PMV300 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





