EDBAK STDV100 Flat Screen Stand for 40-75 Screen, black
- TootjadEDBAK
- Mudel: STDV100
- Saadavus: 2
-
405€
EDBAK STDV100 Flat Screen Stand for 40-75” Screen, black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 655.00 mm |
| Brutokaal | 26.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 1745.00 mm |
| Garantija | 60 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.23 m |
| Netokaal | 23.40 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3.00 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: edbak stdv100 flat screen stand for 40-75 screen, black, stdv100, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

