EDBAK ULS2500 Universal LED System for 2 cabinets 500mm | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: ULS2500
- Saadavus: 2
-
207€
EDBAK ULS2500 Universal LED System for 2 cabinets 500mm | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 73 mm |
| Gross height (mm) | 1022.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 4.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 592.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Tare weight (kg) | 0.74 kg |
| Toote nimetus | ULS2500 Universal LED System for 2 cabinets 500mm |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00634151 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |



