Goobay 59507 TV Presentation Stand Basic (Size L), Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 1540.00 mm |
| Gross weight | 10.72 kg |
| Gross width (mm) | 677.00 mm |
| Net weight | 10.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Goobay |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.56 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay 59507 tv presentation stand basic size l, black, 59507, goobay, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

