Goobay Wall mount | Basic TILT (M) | Tilt | 32-55 " | Maximum weight (capacity) 35 kg | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 49731
- Saadavus: 5
-
14€
Goobay Wall mount | Basic TILT (M) | Tilt | 32-55 " | Maximum weight (capacity) 35 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 422.00 mm |
| Gross weight | 1.26 kg |
| Gross width (mm) | 465.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Net weight | 0.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 215 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Goobay |
| Screen size compatibility | 32-55 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | Basic TILT (M) |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x300, 400x200, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.0039246 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |








