Goobay Wall mount | TV wall mount Pro FULLMOTION, XL | 43-100 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 49746
- Saadavus: 4
-
76€
Goobay Wall mount | TV wall mount Pro FULLMOTION, XL | 43-100 " | Maximum weight (capacity) 60 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 428.00 mm |
| Gross weight | 8.65 kg |
| Gross width (mm) | 840.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 100 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Net weight | 8.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 300x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Goobay |
| Screen size compatibility | 43-100 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | TV wall mount Pro FULLMOTION, XL |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400, 800x400 mm |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |










