Logilink BP0018 TV Wall mount, 37"-70", tilt+5 -10 , 56mm | Logilink
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0018
- Saadavus: 5
-
20€
Logilink BP0018 TV Wall mount, 37"-70", tilt+5°-10°, 56mm | Logilink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross depth master carton | 700 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross height master carton | 337 mm |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Gross width (mm) | 156 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Muud funktsioonid | Flat construction, extreme solid and secure Suitable for 37 70" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 50 kg / 110 lbs Mounting type: Tilt -10 /+5 VESA compatibility: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 Wall clearance: 56 mm. For pla |
| Net weight | 1.665 kg |
| Net weight master carton | 20.8 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 935.00 g |
| Producer | Logilink |
| Tare weight (kg) | 0.935 kg |
| Tare weight master carton | 1.163 kg |
| Volume (m3) | 0.00710736 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink bp0018 tv wall mount, 37-70, tilt5 -10, 56mm logilink, bp0018, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




