Logilink BP0019 TV Wall mount, 37"-70", tilt +10 -20 ,swievel +-90 , 473mm | Logilink | Wall Mount | BP0019 | 37-70 " | Maximum
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0019
- Saadavus: 5
-
33€
Logilink BP0019 TV Wall mount, 37"-70", tilt +10°-20°,swievel +-90°, 473mm | Logilink | Wall Mount | BP0019 | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 700 mm |
| Gross depth master carton | 710 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 4.514 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Kaldenurk | -20/+10 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 473 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 60 mm |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | level adjustment -3 /+3 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Muud funktsioonid | Space saving design, extreme solid and secure Suitable for 37 70" LCD, LED, PC and TV monitors |
| Net weight | 3.174 kg |
| Net weight master carton | 13.542 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall Mount |
| Palette Qty | 111 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1340.00 g |
| Pöördenurk | -90/90 |
| Producer | Logilink |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 1.34 kg |
| Tare weight master carton | 0.783 kg |
| Toote nimetus | BP0019 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.012285 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink bp0019 tv wall mount, 37-70, tilt 10 -20, swievel -90, 473mm logilink wall mount bp0019 37-70 maximum, bp0019, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




