Logilink | Desk Mount | BP0044 | 13-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0044
- Saadavus: 5
-
23€
Logilink | Desk Mount | BP0044 | 13-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 298.00 mm |
| Gross height (mm) | 449.00 mm |
| Gross weight | 5.29 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Kaldenurk | -45/+45 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Materjal | Steel |
| Muud funktsioonid | Suitable for 13 32" LCD, LED, PC and TV monitors Carrying capacity: Max. 8 kg Maximum arm length: 88 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 99 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1290.00 g |
| Pöördenurk | -90/+90 |
| Producer | Logilink |
| Screen size compatibility | 13-32 " |
| Tare weight (kg) | 1.29 kg |
| Toote nimetus | BP0044 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink desk mount bp0044 13-32 maximum weight capacity 8 kg black, bp0044, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




