Logilink | Wall mount | Tilt, swivel, rotate | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 9 kg | Black
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0145
- Saadavus: 5
-
34€
Logilink | Wall mount | Tilt, swivel, rotate | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 9 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, swivel, rotate |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Kaldenurk | -45-90 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 540 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 90 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Net weight master carton | 8.328 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pöördenurk | 360 |
| Producer | Logilink |
| Producer product family | Monitor wall mount |
| Producer product name | BP0145 |
| Screen size compatibility | 17-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.633 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink wall mount tilt, swivel, rotate 17-32 maximum weight capacity 9 kg black, bp0145, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




















