Neomounts ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1
- TootjadNeomounts
- Mudel: ABL-875
- Saadavus: 2
-
22€
Neomounts ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote nimetus | ABL-875 Wheel lock for trolleys suitable for FL55-875BL1/WH1, FL50S-825BL1/WH1, FL50-525/575BL1/WH1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts abl-875 wheel lock for trolleys suitable for fl55-875bl1wh1, fl50s-825bl1wh1, fl50-525575bl1wh1, abl-875, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




