Neomounts FL40-450BL12 TV pole mount | Full motion, Tilt, Rotate, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 25 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: FL40-450BL12
- Saadavus: 5
-
75€
Neomounts FL40-450BL12 TV pole mount | Full motion, Tilt, Rotate, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 25 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Full motion, Tilt, Rotate, Swivel |
| Gross depth (mm) | 41.40 mm |
| Gross height (mm) | 22.60 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 22.60 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 42 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 25 kg |
| Net weight | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200x200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paper/Pasteboard | 256.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 23-42 " |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Toote nimetus | FL40-450BL12 TV pole mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts fl40-450bl12 tv pole mount full motion, tilt, rotate, swivel 23-42 maximum weight capacity 25 kg black, fl40-450bl12, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused






