Neomounts Floor stand | FL50-575BL1 TV trolley | Adjustable Height | 65-110 " | Maximum weight (capacity) 125 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: FL50-575BL1
- Saadavus: 1
-
501€
Neomounts Floor stand | FL50-575BL1 TV trolley | Adjustable Height | 65-110 " | Maximum weight (capacity) 125 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.50 mm |
| Gross weight | 43.00 kg |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 110 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 125 kg |
| Net weight | 41.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1100x600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 65-110 " |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote nimetus | FL50-575BL1 TV trolley |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x150, 100x200, 120x120, 150x200, 200x100, 200x150, 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 400x600, 440x400, 500x400, 500x500, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 680x300, 700 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts floor stand fl50-575bl1 tv trolley adjustable height 65-110 maximum weight capacity 125 kg black, fl50-575bl1, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused














