Neomounts NM-TC100BLACK Mini PC/NUC/Thin client holder - max 5 kg - VESA 50x50-100x100 - w 1,7-7 cm - universal - black
- TootjadNeomounts
- Mudel: NM-TC100BLACK
- Saadavus: 4
-
31€
Neomounts NM-TC100BLACK Mini PC/NUC/Thin client holder - max 5 kg - VESA 50x50-100x100 - w 1,7-7 cm - universal - black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 358.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts nm-tc100black mini pcnucthin client holder - max 5 kg - vesa 50x50-100x100 - w 1, 7-7 cm - universal - black, nm-tc100black, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

