Neomounts Wall mount | WL35S-950BL19 | Tilt, Height adjustment, Width adjustment, Rotate | 55-115 " | Maximum weight (capacity)
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL35S-950BL19
- Saadavus: 1
-
284€
Neomounts Wall mount | WL35S-950BL19 | Tilt, Height adjustment, Width adjustment, Rotate | 55-115 " | Maximum weight (capacity) 160 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, Height adjustment, Width adjustment, Rotate |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 936.00 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 115 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 160 kg |
| Net weight | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1500x900 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1280.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 55-115 " |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote nimetus | WL35S-950BL19 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x150, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 300x900, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 400x600, 440x400, 460x640, 500x400, 500x500, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 680x300, 800x200, 800 |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |


















