Neomounts WL35S-910BL16 TV pillar mount 40-75" - tiltable - lockable - diam. 25-100 cm | Neomounts
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL35S-910BL16
- Saadavus: 2
-
193€
Neomounts WL35S-910BL16 TV pillar mount 40-75" - tiltable - lockable - diam. 25-100 cm | Neomounts
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 237.00 mm |
| Net weight | 4.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 920.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: neomounts wl35s-910bl16 tv pillar mount 40-75 - tiltable - lockable - diam 25-100 cm neomounts, wl35s-910bl16, neomounts, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused
















