Next Level Racing F-GT Pro Shifter and Handbrake Arm Add-on | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-R005
- Saadavus: 5
-
116€
Next Level Racing F-GT Pro Shifter and Handbrake Arm Add-on | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Net weight | 4.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 78 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 790.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote nimetus | F-GT Pro Shifter and Handbrake Arm Add-on |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing f-gt pro shifter and handbrake arm add-on maximum weight capacity 30 kg black, nlr-r005, next level racing, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





