Next Level Racing | GTElite Direct Monitor Mount | Flat screens: 27 - 43 and ultra-wide monitors: 49 " | Black
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-E017
- Saadavus: 1
-
284€
Next Level Racing | GTElite Direct Monitor Mount | Flat screens: 27”- 43” and ultra-wide monitors: 49 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 835.00 mm |
| Gross height (mm) | 217.00 mm |
| Gross weight | 9.86 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaldenurk | 18 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 200 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 49 " |
| Muud funktsioonid | Three Layers of Height Adjustment and tilt Adjustment. Compatible with Next Level Racing Elite range of cockpits. |
| Net weight | 9.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Screen size compatibility | Flat screens: 27 - 43 and ultra-wide monitors: 49 " |
| Tare weight (kg) | 0.86 kg |
| Toote nimetus | GTElite Direct Monitor Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75mm x 75mm to 200mm x 200mm mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing gtelite direct monitor mount flat screens 27 - 43 and ultra-wide monitors 49 black, nlr-e017, next level racing, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused




