Next Level Racing | GTElite Direct Mount Overhead Monitor Add-On | Up to 32 " | Black
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-E018
- Saadavus: 1
-
200€
Next Level Racing | GTElite Direct Mount Overhead Monitor Add-On | Up to 32 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 835.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross weight | 5.25 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Kaldenurk | 48 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 100 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Muud funktsioonid | Pre-drilled and laser alignment lines for easy assembly. Compatible with Next Level Racing Elite Direct Monitor Mount - Black Edition. |
| Net weight | 4.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 57 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Screen size compatibility | Up to 32 " |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | GTElite Direct Mount Overhead Monitor Add-On |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75mm x 75mm to 100mm x 100mm mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing gtelite direct mount overhead monitor add-on up to 32 black, nlr-e018, next level racing, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



