Raidsonic up to 32 " IB-MS503-T Silver/Black
| All | |
| Brutokaal | 4.2 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kaldenurk | vertical +/- 90 |
| Kinnituse tüüp | Full metal clamp or grommet base (10-85mm) |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Net weight master carton | 16.8 kg |
| Netokaal | 2.91 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Pöördenurk | horizontal +/- 90 |
| Pöörlemisnurk | +/- 45 vertical. +/- 90 horizontal |
| Producer product family | Monitor stand with table holder |
| Saleout | IB-MS503-T |
| Screen size compatibility | up to 32 " |
| Taara kaal (kg) | 1.29 kg |
| Tare weight master carton | 1.36 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.017072 m |
Sildid: raidsonic up to 32 ib-ms503-t silverblack, ib-ms503-t, raidsonic, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused








