SALE OUT. | EDBAK | Wall mount | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | DAMAGED PACKAGING, USED, MISSING SCREWS | Black
- TootjadEDBAK
- Mudel: PWB1C-BSO
- Saadavus: 1
-
36€
SALE OUT. | EDBAK | Wall mount | 40-75 " | Maximum weight (capacity) 80 kg | DAMAGED PACKAGING, USED, MISSING SCREWS | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 4.70 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Muud funktsioonid | Suitable for installation on concrete, plaster and wooden walls. Screen mounting screws included |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 142.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Flat Wall Mount |
| Producer product name | PWB1c-B |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, USED, MISSING SCREWS |
| Screen size compatibility | 40-75 " |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out edbak wall mount 40-75 maximum weight capacity 80 kg damaged packaging, used, missing screws black, pwb1c-bso, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused, lisaseadmed




