Sunne Ceiling mount PRO300XL2 Adjustable Height, Tilt, Swivel Maximum weight (capacity) 35 kg Steel/White
- TootjadSunne
- Mudel: PRO300XL2
- Saadavus: 2
-
73€
Sunne Ceiling mount PRO300XL2 Adjustable Height, Tilt, Swivel Maximum weight (capacity) 35 kg Steel/White
| All | |
| Brutokaal | 4.6 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Tilt, Swivel |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 713 mm |
| Gross depth master carton | 735 mm |
| Gross height (mm) | 103 mm |
| Gross height master carton | 445 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Kaldenurk | -8/8 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 450 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Muud funktsioonid | Surface Powder coated. Mounting Range 130 470 mm. Rotate 360 . Adjustable Length 740 1140mm. Integrated cable management |
| Net weight master carton | 18.4 kg |
| Netokaal | 4.2 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer product family | Ceiling Projector Bracket Mount |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.724 kg |
| Toote nimetus | PRO300XL2 |
| Toote värv | Steel/White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.02129731 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: sunne ceiling mount pro300xl2 adjustable height, tilt, swivel maximum weight capacity 35 kg steelwhite, pro300xl2, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

