Sunne Floor stand | S1122 TV cart | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
- TootjadSunne
- Mudel: S1122
- Saadavus: 2
-
133€
Sunne Floor stand | S1122 TV cart | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 45 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 17.40 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 45 kg |
| Net weight | 16.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 57 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 850.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | Sunne |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote nimetus | S1122 TV cart |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE tax | No |


