Sunne | Projector Ceiling mount | Turn, Tilt | Maximum weight (capacity) 10 kg | Silver
- TootjadSunne
- Mudel: PRO03
- Saadavus: 1
-
108€
Sunne | Projector Ceiling mount | Turn, Tilt | Maximum weight (capacity) 10 kg | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Description: Ceiling Projector Bracket Tilt: -15 ~15 , Swivel: 360 Universal Mounting Pattern Ceiling to Projector: Min. 80mm, Max. 980mm With cable management |
| Funktsioonid | Turn, Tilt |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 2.575 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Kaldenurk | 15 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 130-1060 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Maksimaalne kaugus laest | 98 cm |
| Net weight | 2.415 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 169 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Pöördenurk | 360 |
| Producer | Sunne |
| Producer product name | PRO03 |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Silver |
| Ühendusvõime | 10 kg/cm |
| VESA-paigaldusliidesed | 130 - 320 mm |
| Volume (m3) | 0.0102305 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

