Sunne Wall mount | 37-86-EA2 Full-motion TV wall mount | 37-86 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
- TootjadSunne
- Mudel: 37-86-EA2
- Saadavus: 1
-
92€
Sunne Wall mount | 37-86-EA2 Full-motion TV wall mount | 37-86 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 7.79 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 86 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Net weight | 7.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Sunne |
| Screen size compatibility | 37-86 " |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote nimetus | 37-86-EA2 Full-motion TV wall mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.16 m |
| WEEE tax | No |


