Sunne | Wall mount | LCD-A503K | Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadSunne
- Mudel: LCD-A503K
- Saadavus: 2
-
47€
Sunne | Wall mount | LCD-A503K | Tilt, Swivel | 23-42 " | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 431.8 - 939.8 mm |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Gross weight | 2.2 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Kaldenurk | -20 +20 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 470 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 100 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 42 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Materjal | Steel |
| Minimaalne ekraanisuuruse sobivus | 432 " |
| Net weight | 1.56 kg |
| Net weight master carton | 11 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 210 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Pöördenurk | -90 +90 |
| Producer | Sunne |
| Screen size compatibility | 23-42 " |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Tare weight master carton | 0.698 kg |
| Toote nimetus | LCD-A503K |
| Toote värv | Black |
| VESA mounting dimensions 100x100 mm | Yes |
| VESA mounting dimensions 200x100 mm | Yes |
| VESA mounting dimensions 200x200 mm | Yes |
| VESA mounting dimensions 75x75 mm | Yes |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | Max. 200 x 200 mm |
| Volume (m3) | 0.00665 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

