Visaro Wall mount | WMA75 Full Motion TV Mount | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
- TootjadVisaro
- Mudel: WMA75
- Saadavus: 5
-
38€
Visaro Wall mount | WMA75 Full Motion TV Mount | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 4.15 kg |
| Gross width (mm) | 266.00 mm |
| Kaldenurk | +5 to -15 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 470 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 55 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Muud funktsioonid | Dual-arm design provides extra stability and smooth movement Cable management system keeps cables organized and hidden |
| Net weight | 3.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 71 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pöördenurk | +90 to -90 |
| Producer | Visaro |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote nimetus | WMA75 Full Motion TV Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

