Vogels EPC6545 Universal Projector Ceiling Mount Max 22LB Vogels Maximum weight (capacity) 10 kg kg
- TootjadVogels
- Mudel: 8027454
- Saadavus: 2
-
124€
Vogels EPC6545 Universal Projector Ceiling Mount Max 22LB Vogels Maximum weight (capacity) 10 kg kg
| All | |
| Eritunnused | Min. distance to ceiling 76 mm Max. distance to ceiling 76 mm |
| Gross weight | 1.56 kg |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg kg |
| Net weight | 0.98 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 464 g |
| Plastic (No PET) | 116 g |
| Producer | Vogels |
| Warranty | 24 month(s) |
Sildid: vogels epc6545 universal projector ceiling mount max 22lb vogels maximum weight capacity 10 kg kg, 8027454, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


