Vogels Floor stand | SFS 4133 Sonos speaker stand for Era 300 | Maximum weight (capacity) 4.5 kg | White
- TootjadVogels
- Mudel: 8151331
- Saadavus: 3
-
95€
Vogels Floor stand | SFS 4133 Sonos speaker stand for Era 300 | Maximum weight (capacity) 4.5 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 816.00 mm |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 4.5 kg |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.24 g |
| Plastic (No PET) | 0.06 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | SFS 4133 Sonos speaker stand for Era 300 |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |





