Vogels | Loundspeaker Mount | VLB500 | Turn, Tilt | Maximum weight (capacity) 5 kg | Silver
- TootjadVogels
- Mudel: 8155004
- Saadavus: 5
-
19€
Vogels | Loundspeaker Mount | VLB500 | Turn, Tilt | Maximum weight (capacity) 5 kg | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | The VLB 500 loudspeaker wall support is for surround speakers and hi-fi speakers |
| Funktsioonid | Turn, Tilt |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 258 mm |
| Gross weight | 0.327 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Kaldenurk | 20 |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Net weight | 0.187 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paigutus | Loundspeaker Mount |
| Palette Qty | 456 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Pöördenurk | 180 |
| Pöörlemispunktide arv | 1 |
| Producer | Vogels |
| Producer product name | VLB500 |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote nimetus | VLB500 |
| Toote värv | Silver |
| Ühendusvõime | 5 kg/cm |
| Volume (m3) | 0.0037926 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels loundspeaker mount vlb500 turn, tilt maximum weight capacity 5 kg silver, 8155004, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


