Vogels Maximum weight (capacity) 1 kg Black
| All | |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Kaal | 370 g |
| Kinnituse tüüp | Wall |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 30.5 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 1 kg |
| Materjal | Aluminium |
| Mobiilseadme tüüp | Tablet/UMPC |
| Net weight | 0.21 kg |
| Õige kasutus | Universal |
| Pakendi kõrgus | 4.2 cm |
| Pakendi laius | 22.5 cm |
| Pakendi sügavus | 26.9 cm |
| Pöördenurk | 360 |
| Pöörlemispunktide arv | 1 |
| Producer | Vogels |
| Producer product name | TMS 1010 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Apple iPad 1, Apple iPad 2, Apple iPad 3, Apple iPad 4, Apple iPad Air, Apple iPad Mini, Samsung Galaxy Tab 1 10.1, Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Samsung Galaxy Tab 4 10.1, Samsung Galaxy Note 3 10.1, Samsung GALAXY NotePRO 12.2 |
| Warranty | 24 month(s) |
Sildid: vogels maximum weight capacity 1 kg black, 8371010, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

