Vogels SOUND 4113 Table-top Speaker Stand for Sonos One & Play:1, White | Vogels
- TootjadVogels
- Mudel: 8154101
- Saadavus: 5
-
19€
Vogels SOUND 4113 Table-top Speaker Stand for Sonos One & Play:1, White | Vogels
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 171.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 526 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 184.00 g |
| Plastic (No PET) | 46.00 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





