Vogels SWM 3021 Universal Speaker Wall Mount (white) | Vogels
- TootjadVogels
- Mudel: 8130211
- Saadavus: 4
-
25€
Vogels SWM 3021 Universal Speaker Wall Mount (white) | Vogels
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Palette Qty | 535 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels swm 3021 universal speaker wall mount white vogels, 8130211, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

