Vogels TMS 1020 Tablet Car Pack | Tilt | 7-13 " | Maximum weight (capacity) 1 kg | Black
- TootjadVogels
- Mudel: 8371020
- Saadavus: 5
-
74€
Vogels TMS 1020 Tablet Car Pack | Tilt | 7-13 " | Maximum weight (capacity) 1 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Gross depth (mm) | 13.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Kaldenurk | Up to 15 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 13 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 1 kg |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Palette Qty | 455 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.08 g |
| Plastic (No PET) | 0.02 g |
| Producer | Vogels |
| Screen size compatibility | 7-13 " |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | TMS 1020 Tablet Car Pack |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |







