Vogels TV Wall Mount PFW6800 55-80 ", Maximum weight (capacity) 100 kg, Black
- TootjadVogels
- Mudel: PFW 6800
- Saadavus: 3
-
106€
Vogels TV Wall Mount PFW6800 55-80 ", Maximum weight (capacity) 100 kg, Black
| All | |
| Brutokaal | 4.9 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 920 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 80 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Muud funktsioonid | The PFW 6800 is a sturdy and at the same time elegant fixed wall mount |
| Netokaal | 3.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800 x 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 1176 g |
| Plastic (No PET) | 294 g |
| Producer product family | TV Wall Mount |
| Producer product name | PFW6800 |
| Screen size compatibility | 55-80 " |
| Tare weight (kg) | 1.47 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Flat TV, Curved TV |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75, 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 700 x 400, 800 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels tv wall mount pfw6800 55-80, maximum weight capacity 100 kg, black, pfw 6800, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

