Vogels Wall mount, MA3030-A1, Full motion, 32-55 ", Maximum weight (capacity) 25 kg, VESA 100-400 mm, Black
- TootjadVogels
- Mudel: MA3030-A1 TURN
- Saadavus: 5
-
43€
Vogels Wall mount, MA3030-A1, Full motion, 32-55 ", Maximum weight (capacity) 25 kg, VESA 100-400 mm, Black
| All | |
| Brutokaal | 2.481 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Full motion |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Kaldenurk | 15 |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 268 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 88 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 25 kg |
| Netokaal | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 281.00 g |
| Pöördenurk | 120 |
| Screen size compatibility | 32-55 " |
| Tare weight (kg) | 0.281 kg |
| Toote nimetus | MA3030-A1 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100-400 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels wall mount, ma3030-a1, full motion, 32-55, maximum weight capacity 25 kg, vesa 100-400 mm, black, ma3030-a1 turn, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





