Vogels | Wall mount | SOUND 3205 Speaker Wall Mount | Tilt | Maximum weight (capacity) 6.5 kg | Black
- TootjadVogels
- Mudel: 8153250
- Saadavus: 1
-
95€
Vogels | Wall mount | SOUND 3205 Speaker Wall Mount | Tilt | Maximum weight (capacity) 6.5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaldenurk | Up to 10 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 6.5 kg |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 588 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | SOUND 3205 Speaker Wall Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




