Vogels Wall mount | Speaker Wall Mount for Sonos Era 100 | Tilt, rotate | Maximum weight (capacity) 7 kg | White
- TootjadVogels
- Mudel: 8140211
- Saadavus: 5
-
33€
Vogels Wall mount | Speaker Wall Mount for Sonos Era 100 | Tilt, rotate | Maximum weight (capacity) 7 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, rotate |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Kaldenurk | +5 to -25 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 7 kg |
| Net weight | 1.67 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 299 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | Speaker Wall Mount for Sonos Era 100 |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





