Blaupunkt QLED TV | 55QBG6000S | 55 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 55QBG6000S
- Saadavus: 5
-
325€
Blaupunkt QLED TV | 55QBG6000S | 55 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+ |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 785.00 mm |
| Gross weight | 15.50 kg |
| Gross width (mm) | 1305.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 1225.6 x 276.7 x 762.9 cm |
| Net weight | 12.70 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastic (No PET) | 560.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | QLED TV |
| Producer product name | 55QBG6000S |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









