Sharp 65GR8265E 65" (164cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, 144Hz, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Harman/Kardon
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 990.00 mm |
| Gross weight | 25.80 kg |
| Gross width (mm) | 1606.00 mm |
| Net weight | 18.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1440.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 7.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp 65gr8265e 65, 65gr8265e, sharp, telerid

