Aten 2L-7D15H 15 m High Speed HDMI Cable with Ethernet | Aten | High Speed HDMI Cable with Ethernet | 2L-7D15H | HDMI Male (type
- TootjadAten
- Mudel: 2L-7D15H
- Saadavus: 3
-
77€
Aten 2L-7D15H 15 m High Speed HDMI Cable with Ethernet | Aten | High Speed HDMI Cable with Ethernet | 2L-7D15H | HDMI Male (type A) | HDMI Male (type A) | HDMI to HDMI | 15 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Muud funktsioonid | Superior video quality: up to 4K (4096 x 2160 @30Hz) HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP 1.4 compliant |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 136.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI Male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI Male (type A) |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Aten |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Producer product name | 2L-7D15H |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.0002 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aten 2l-7d15h 15 m high speed hdmi cable with ethernet aten high speed hdmi cable with ethernet 2l-7d15h hdmi male type, 2l-7d15h, aten, audiovideo kaablid



