Gembird Gigabit Ethernet PCI-Express card, Realtek chipset | Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: NIC-GX1
- Saadavus: 5
-
9€
Gembird Gigabit Ethernet PCI-Express card, Realtek chipset | Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2759 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Gembird |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird gigabit ethernet pci-express card, realtek chipset gembird, nic-gx1, gembird, audiovideo kaablid



