Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU | CA-HDMI-20CU-0100-BK | HDMI to HDMI | 10 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-20CU-0100-BK
- Saadavus: 5
-
20€
Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU | CA-HDMI-20CU-0100-BK | HDMI to HDMI | 10 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4200 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 19.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | HDMI M/M V2.0 Cable 4K CU |
| Producer product name | CA-HDMI-20CU-0100-BK |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg hdmi mm v20 cable 4k cu ca-hdmi-20cu-0100-bk hdmi to hdmi 10 m, ca-hdmi-20cu-0100-bk, lanberg, audiovideo kaablid


