Xiaomi | Body Composition Scale S400 | Body fat analysis | Body Mass Index (BMI) measuring | Maximum weight (capacity) 150 kg
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7793GL
- Saadavus: 5
-
29€
Xiaomi | Body Composition Scale S400 | Body fat analysis | Body Mass Index (BMI) measuring | Maximum weight (capacity) 150 kg
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 328.00 mm |
| Gross height (mm) | 329.00 mm |
| Gross weight | 1.816 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | Yes |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Mitme kasutaja tugi | No |
| Net weight | 1.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 66 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Body Composition Scale S400 |
| Tare weight (kg) | 0.366 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00377692 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





