Thermal Grizzly Conductonaut Extreme1g Multlingual
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CE-001-R
- Saadavus: 5
-
23€
Thermal Grizzly Conductonaut Extreme1g Multlingual
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 50.00 mm |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 30.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 60.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Palette Qty | 9600 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly conductonaut extreme1g multlingual, tg-ce-001-r, thermal grizzly, jahutused

