Brother BTD180Y | Ink refill | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimistehnoloogia | Ink-jet |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | BTD180Y |
| Sertifikaat | ISO/IEC 24712 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink refill |
| Ühilduvad tooted | Brother DCP-T580DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother btd180y ink refill yellow, btd180y, brother, tindid ja toonerid



