Brother High-yield Ink Cartridge LC3239XLC Ink, Cyan
- TootjadBrother
- Mudel: LC3239XLC
- Saadavus: 5
-
76€
Brother High-yield Ink Cartridge LC3239XLC Ink, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85 mm |
| Brutokaal | 0.109 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 17 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Maht (m3) | 0.00030345 m |
| Netokaal | 0.107 kg |
| Paber/Papp | 2 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product family | High-yield Ink Cartridge |
| Producer product name | LC3239XLC |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.002 kg |
| Tüüp | Ink |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother high-yield ink cartridge lc3239xlc ink, cyan, lc3239xlc, brother, tindid ja toonerid

