Brother Ink Cartridge Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3323 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC3237C |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J6947DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J6945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J5945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, HL-J6000DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer, HL-J6100DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother ink cartridge cyan, lc3237c, brother, tindid ja toonerid


