Brother LC129XLVALBP | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
- TootjadBrother
- Mudel: LC129XLVALBP
- Saadavus: 3
-
106€
Brother LC129XLVALBP | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1200 - 2400 lk |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 847 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 33.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC129XLVALBP |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother MFC-J6520DW, MFC-J6720DW, MFC-J6920DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc129xlvalbp ink cartridge black, cyan, magenta, yellow, lc129xlvalbp, brother, tindid ja toonerid

